2T2R 11n Nano USB Adapter

2T2R 11n Nano USB Adapter

23.56 лв.

Тип мрежово оборудване:USB Adapter Поддържана безжична мрежа:Да LAN архитектура:Безжичен Интерфейс:Wi-Fi Необходим разширителен слот:USB Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-module Поддържани ..

AXAGO PCEE-GR PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

23.39 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Gigabit Ethernet Интерфейс:PCI Express x1 Необходим разширителен слот:PCI Express x4 PCI Express x16 PCI Express x8..

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

31.32 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:1000Base-T 100Base-TX 10Base-T Интерфейс:USB 3.0 Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Брой портове:1 Поддържани протоколи за обмен на данни:..

AXAGON ADE-SRC Type-C USB3.1 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

35.26 лв.

Скорост на пренос на данни:5 Gbps Тип мрежово оборудване:USB Adapter LAN архитектура:Gigabit Ethernet Брой портове:1 Поддържани протоколи за обмен на данни:Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet Чип..

AXAGON ADE-XA USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Mini UNI Adapter

27.20 лв.

Тип мрежово оборудване:USB Adapter LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:USB Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Брой портове:1 Поддържани протокол..

Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

483.75 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:PCI Express 2.0 x4 Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-card ..

D-Link 32-Bit PCI Bus Copper

23.79 лв.

Мрежова карта D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter Скорост:1000 Mbps Интерфейс:PCI, Connector: RJ-45 Стандарти:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, ANSI/IEEE 802.3, IEEE 802..

D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter

D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter

708.30 лв.

Мрежова карта D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter Скорост:10GBase-T Интерфейс:PCI, Connector: RJ-45 Стандарти:IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3an 10GBASE-T..

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-P601AV/E

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-P601AV/E

127.01 лв.

D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 гигабитов стартов комплект улеснява създаването на високоскоростна мрежа HomePlug при скорости до 1000Mbps1. Комплектът включва два DHP-600AV PowerLine AV2 1000 Gig..

D-Link Wireless N 150Mbps Easy USB 2.0 Adapter

10.63 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта Интерфейс:USB 2.0 Скорост на сериен трансфер на данните:150 Mbps Честотен диапазон:2400 MHz Алгоритъм за криптиране:WPA, WPA2-PSK Съвместимост с мрежови стандарти..

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

831.97 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:Fibre Channel Необходим разширителен слот:PCI Express 2.0 x8 Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-card Брой портове:1 Поддържани протоколи ..

HUAWEI 4G FDD LTE Module ME906E GPS WLAN WCDMA M.2(NGFF) GPRS/EDGE: Multi-slot Class 12WCDMA PS: UL (384 kbps)/ DL (384 kbps)DC-HSPA+ :UL (5.76 Mbps)/DL (42 Mbps)LTE FDD: UL (50 Mbps)/ DL (100 Mbps) @Bandwidth 20M (CAT3)

219.79 лв.

Разположение на устройството:Plug-in Card Интерфейс:M.2 Тип на цифровия сигнал на модема:LTE Съвместимост с модемни стандарти:EDGE GPRS GSM UMTS DC-HSPA+ HSPA HSPA+ FDD LTE Максимална скорост за пред..

Показани 1 от 12 | 130 (11 Страници)