2T2R 11n Nano USB Adapter

2T2R 11n Nano USB Adapter

23.13 лв.

Тип мрежово оборудване:USB Adapter Поддържана безжична мрежа:Да LAN архитектура:Безжичен Интерфейс:Wi-Fi Необходим разширителен слот:USB Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-module Поддържани ..

AXAGO PCEE-GR PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

23.38 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Gigabit Ethernet Интерфейс:PCI Express x1 Необходим разширителен слот:PCI Express x4 PCI Express x16 PCI Express x8..

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

36.75 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:1000Base-T 100Base-TX 10Base-T Интерфейс:USB 3.0 Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Брой портове:1 Поддържани протоколи за обмен на данни:..

AXAGON ADE-SRC Type-C USB3.1 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

33.96 лв.

Скорост на пренос на данни:5 Gbps Тип мрежово оборудване:USB Adapter LAN архитектура:Gigabit Ethernet Брой портове:1 Поддържани протоколи за обмен на данни:Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet Чип..

AXAGON ADE-XA USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Mini UNI Adapter

27.20 лв.

Тип мрежово оборудване:USB Adapter LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:USB Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Брой портове:1 Поддържани протокол..

AXAGON ADE-XR Type-A USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Adapter

AXAGON ADE-XR Type-A USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Adapter

24.40 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-T Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:USB Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Брой портове:1 Поддържани протоко..

AXAGON PCEE-GRH PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

21.94 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:PCI Express x1 Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-card Брой..

Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

475.02 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:PCI Express 2.0 x4 Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-card ..

D-Link 32-Bit PCI Bus Copper

24.16 лв.

Мрежова карта D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter Предназначен за:Настолни компютри Тип на свързване:Wired Интерфейс:PCI Брой мрежови портове:1x RJ-45 Максимална мрежова скоро..

D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter

D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter

708.30 лв.

Мрежова карта D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter Предназначен за:Настолни компютри Тип на свързване:Wired Интерфейс:PCI Express v2.0 x8/x16 slot Брой мрежови портове:2 Максимална мреж..

D-Link Wireless N 150Mbps Easy USB 2.0 Adapter

10.44 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта Интерфейс:USB 2.0 Скорост на сериен трансфер на данните:150 Mbps Честотен диапазон:2400 MHz Алгоритъм за криптиране:WPA, WPA2-PSK Съвместимост с мрежови стандарти..

EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

187.70 лв.

Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm 1000Mbps SFP 1310nm Single mode: 10kmГаранция: 24 месец(а)..

Показани 1 от 12 | 157 (14 Страници)