2T2R 11n Nano USB Adapter

2T2R 11n Nano USB Adapter

23.68 лв.

Тип мрежово оборудване:USB Adapter Поддържана безжична мрежа:Да LAN архитектура:Безжичен Интерфейс:Wi-Fi Необходим разширителен слот:USB Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-module Поддържани ..

Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

486.37 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Интерфейс:Ethernet Необходим разширителен слот:PCI Express 2.0 x4 Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-card ..

D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter

23.79 лв.

Мрежова карта D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter Скорост:1000 Mbps Интерфейс:PCI, Connector: RJ-45 Стандарти:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, ANSI/IEEE 802.3, IEEE 802..

D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter

D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter

858.15 лв.

Мрежова карта D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter Скорост:10GBase-T Интерфейс:PCI, Connector: RJ-45 Стандарти:IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3an 10GBASE-T..

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-P601AV/E

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-P601AV/E

108.19 лв.

D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 гигабитов стартов комплект улеснява създаването на високоскоростна мрежа HomePlug при скорости до 1000Mbps1. Комплектът включва два DHP-600AV PowerLine AV2 1000 Gig..

D-Link Wireless N 150Mbps Easy USB 2.0 Adapter

10.69 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта Интерфейс:USB 2.0 Скорост на сериен трансфер на данните:150 Mbps Честотен диапазон:2400 MHz Алгоритъм за криптиране:WPA, WPA2-PSK Съвместимост с мрежови стандарти..

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

836.48 лв.

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта LAN архитектура:Fibre Channel Необходим разширителен слот:PCI Express 2.0 x8 Форм фактор на мрежовото устройство:Plug-in-card Брой портове:1 Поддържани протоколи ..

Gigabit мрежов адаптер HAMA 53190, USB-C Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps

42.34 лв.

- Увеличава броя мрежови портове на ултрабуците, нетбуци, лаптопи и компютри (RJ-45)- За 10/100/1000 Mbps мрежи- Type-C USB 3.1- Plug and play- RJ-45 (UTP / STP) връзкаТехнически детайли Интерфейс:US..

Показани 1 от 12 | 131 (11 Страници)