Мрежови аксесоари


Asus PL-N12 KIT

128.82 лв. без ДДС: 107.35 лв.

Asus PL-N12 KIT, Wireless N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge, 802.11 b/g/n, 300Mbps

Asus RP-AC56

129.96 лв. без ДДС: 108.30 лв.

Asus RP-AC56, Dual Band Wireless-AC1200 wall-plug Ranger Extender

Asus RP-N12

44.46 лв. без ДДС: 37.05 лв.

Asus RP-N12, Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge, 802.11 b/g/n, 300Mbps

Asus USB-AC51

47.88 лв. без ДДС: 39.90 лв.

Asus USB-AC51, Wireless AC600 Dual-band USB client card 802.11ac, 433/150Mbps, 2.4Ghz/5Ghz dualband

Asus USB-BT400

21.66 лв. без ДДС: 18.05 лв.

Asus USB-BT400, Bluetooth 4.0 USB Adapter, backward compatible with Bluetooth 2.0/2.1/3.0

Asus USB-N10 Nano

18.24 лв. без ДДС: 15.20 лв.

Asus USB-N10 Nano, Wireless USB 2.0 card 802.11n, 150 Mbps, nano dongle

Asustor AS-Tray

64.98 лв. без ДДС: 54.15 лв.

Asustor AS-Tray,Black HD tray for 2.5 & 3.5-inch HDD

Cisco 1-Port Serial WAN Interface Card

520.98 лв. без ДДС: 434.15 лв.

Cisco 1-Port Serial WAN Interface Card

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

934.80 лв. без ДДС: 779.00 лв.

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

491.34 лв. без ДДС: 409.45 лв.

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco 1000BASE-T SFP Modules

518.70 лв. без ДДС: 432.25 лв.

Cisco 1000BASE-T SFP Modules

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

379.62 лв. без ДДС: 316.35 лв.

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

934.80 лв. без ДДС: 779.00 лв.

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Cisco 12Gbps SAS 1GB FBWC Cache module (Raid 0/1/5/6)

1,075.02 лв. без ДДС: 895.85 лв.

Cisco 12Gbps SAS 1GB FBWC Cache module (Raid 0/1/5/6)

Cisco 2-port Voice Interface Card - BRI (NT and TE)

1,569.78 лв. без ДДС: 1,308.15 лв.

Cisco 2-port Voice Interface Card - BRI (NT and TE)

Cisco 2504 Wireless Controller Rack Mount Bracket

127.68 лв. без ДДС: 106.40 лв.

Cisco 2504 Wireless Controller Rack Mount Bracket

Cisco 2504 Wireless Controller with 25 AP Licenses

Cisco 2504 Wireless Controller with 25 AP Licenses

8,535.18 лв. без ДДС: 7,112.65 лв.

Cisco 2504 Wireless Controller with 25 AP Licenses

Cisco 2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses

1,700.88 лв. без ДДС: 1,417.40 лв.

Cisco 2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses

Cisco 770W AC Hot-Plug Power Supply for 1U C-Series Rack Server

616.74 лв. без ДДС: 513.95 лв.

Cisco 770W AC Hot-Plug Power Supply for 1U C-Series Rack Server

Cisco Aironet Power Injector for 1100/1130AG/1200/1230AG/1240AG Series

77.52 лв. без ДДС: 64.60 лв.

Cisco Aironet Power Injector for 1100/1130AG/1200/1230AG/1240AG Series

Cisco Aironet Power Injector for 1140/1250/1260/3500 Series-SPARE

194.94 лв. без ДДС: 162.45 лв.

Cisco Aironet Power Injector for 1140/1250/1260/3500 Series-SPARE

Показва 1 до 21 от 213 (11 страници)