Рутери

Рутери


Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

1,288.64 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Х-ка 1:1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports Х-ка 2:1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate Х-ка 3:6.2 miles Max Tran..

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

647.55 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3..

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

582.79 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

138.74 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, male Тип конектор 2:SFP+, male Дължина, m:1 m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

184.96 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, male Тип конектор 2:SFP+, male Дължина, m:3 m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

208.13 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, male Тип конектор 2:SFP+, male Дължина, m:5 m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-LR SFP Module

2,651.82 лв.

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise Class Х-ка 1:Device Type: SFP+ transceiver module supports a link length of 10 kilometers on standard Single-Mode Fiber (SMF, G.652); does not ..

Нов продукт

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

928.14 лв.

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module Х-ка 1:Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC multi-mode Х-ка 2:Cabling Type: 10GBASE-SR 850nm MMF Х-ка 3:Data Transfer Rate : 10 Gbps Х-ка 4:Max Tra..

Cisco 1m Type 1 Stacking Cable

427.24 лв.

Кабел Cisco 1m Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:Stackwise-480 Тип конектор 2:Stackwise-480 Дължина, m:1 m Цвят:Black ..

Cisco 350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare

1,202.17 лв.

Захранване Cisco 350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare Предназначен за:Комутатори Х-ка 2:Maximum output power: 350 W Х-ка 3:Input voltage and Frequency: 350 W, 100 to 240 VAC(autoranging) 5..

Cisco 3m Type 1 Stacking Cable

640.86 лв.

Кабел Cisco 3m Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:Stackwise-480 Тип конектор 2:Stackwise-480 Дължина, m:3 m Цвят:Black ..

Cisco 50cm Type 1 Stacking Cable

194.22 лв.

Кабел Cisco 50cm Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:Stackwise-480 Тип конектор 2:Stackwise-480 Дължина, m:0.5 m Цвят:Black ..

Показани 1 от 12 | 81 (7 Страници)