Рутери

Рутери


Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

488.68 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3..

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

439.81 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

104.73 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:1 m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

142.13 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:3m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

157.09 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:5 m. Цвят:Black ..

Cisco Cabinet Jumper Power Cord

13.02 лв.

Кабел Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors Предназначен за:Switches Тип:Power Тип конектор 1:IEC 320 C14 Тип конектор 2:IEC 320 C15 Дължина, m:0.7 m. ..

Cisco RV160W Wireless-AC VPN Router

619.86 лв.

Cisco RV160W Wireless-AC VPN Router Партиден номер:RV160W-E-K9-G5 Номер на модела:RV160W Уебстраница:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/rv160-vpn-router/datasheet-c78-741410.htm..

Cisco RV260W Wireless-AC VPN Router

947.82 лв.

Cisco RV260W Wireless-AC VPN Router Партиден номер:RV260W-E-K9-G5 Номер на модела:RV260 VPN Router Уебстраница:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/rv260-vpn-router/datasheet-c78-..

Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router more ECCN 5A991

705.13 лв.

Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router more ECCN 5A991 Партиден номер:RV340-K9-G5 Номер на модела:Cisco RV340 Dual Gigabit WAN VPN Router Уебстраница:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral..

Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router

1,213.48 лв.

Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router Партиден номер:RV340W-E-K9-G5 Номер на модела:Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router Уебстраница:https://www.cisco.com/c/en/us/produc..

D-Link 4G LTE Wireless N Router

D-Link 4G LTE Wireless N Router

266.32 лв.

Рутер D-Link 4G LTE Wireless N Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Брой портове LAN (скорост):4x10/100Base-TX WLAN стандарт:802.11b, 802.11g, 802.11n 3G/4G:yes Портове USB:- Сигурност:Wi..

D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit

76.77 лв.

Рутер D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit (LAN/WAN) Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:802.11а, 802.11b, 802.11g, 802..

Показани 1 от 12 | 88 (8 Страници)