Рутери

Рутери


Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

975.83 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Х-ка 1:1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports Х-ка 2:1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate Х-ка 3:6.2 miles Max Tran..

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

490.36 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3..

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

441.34 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

105.07 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:1 m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

142.04 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:3 m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

157.60 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:5 m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

702.82 лв.

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module Х-ка 1:Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC multi-mode Х-ка 2:Cabling Type: 10GBASE-SR 850nm MMF Х-ка 3:Data Transfer Rate : 10 Gbps Х-ка 4:Max Tra..

Cisco C9200 Stack Kit Spare

1,371.68 лв.

Модул за стакване Cisco C9200 Stack Kit Spare Х-ка 1:Device Type: Stack Kit (Two data stack adapters and one data stack cable - 50 cm) Х-ка 2:Designed For: Cisco Catalyst 9200 Series Switches ..

Cisco Cabinet Jumper Power Cord

13.01 лв.

Кабел Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors Предназначен за:Switches Тип:Power Тип конектор 1:IEC 320 C14 Тип конектор 2:IEC 320 C15 Дължина, m:0.7 m ..

Cisco ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router

1,149.23 лв.

Рутер Cisco ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router Серия:Cisco 1100 Интегрирани WAN портове:1x10/100Base-TX, 1x10/100/1000Base-T Модулни LAN портове:4x10/100/1000Base-T SFP базирани портове:1x G..

Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router

Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router

441.76 лв.

Рутер Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router Брой портове WAN (скорост):2x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:No 3G/4G:yes Портове USB:2 USB ports support a..

Нов продукт

D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit

66.64 лв.

Рутер D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit (LAN/WAN) Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:802.11а, 802.11b, 802.11g, 802..

Показани 1 от 12 | 66 (6 Страници)