Рутери

Рутери


Asus RT-AC1200

Asus RT-AC1200

119.50 лв.

Рутер Asus RT-AC1200, Wireless-AC1200 Dual-Band Router, 802.11ac, 867 Mbps (5GHz), 802.11n, 300 Mbps (2.4GHz), 2.4Ghz/5Ghz,5dBi atenna x 4,USB port for UPnP AV Server, Fast Ethernet port for WAN x 1, ..

Asus RT-AC51U

Asus RT-AC51U

90.15 лв.

Рутер Asus RT-AC51U, Wireless-AC750 Dual-Band Router, 802.11ac, 433Mbps (5GHz), 802.11n, 300 Mbps (2.4GHz), 2.4Ghz/5Ghz con-current dualband, ASUS AiCloud/ USB printer Server / File sharing / 3G & 4G ..

Asus RT-AC53

Asus RT-AC53

92.87 лв.

Рутер Asus RT-AC53,Wireless-AC750 Dual-Band Gigabit Router, 802.11ac, 433Mbps (5GHz), 802.11n, 300 Mbps (2.4GHz), 2.4Ghz/5Ghz, 3 fixed antenna,GbE WAN x 1, GbE LAN x 2,Compatible with cable / DSL / Fi..

Asus RT-AC68U

Asus RT-AC68U

316.56 лв.

Рутер Asus RT-AC68U, Wireless-AC1900 Dual-Band USB3.0 Gigabit Router, 802.11ac, 1300Mbps (5GHz), 802.11n, 600 Mbps (2.4GHz), 2.4Ghz/5Ghz con-current dualband, ASUS AiCloud/AiRadar/VPN Server/USB print..

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

1,011.29 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Х-ка 1:1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports Х-ка 2:1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate Х-ка 3:6.2 miles Max Tran..

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

508.18 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3..

Cisco 1000BASE-T SFP Modules

661.87 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP Modules Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer Rate: 1 Gbps Х-ка 4:Max Tra..

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

457.36 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

116.16 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Network device Тип:Twinaxial cable Изводи за свързване:SFP+ Дължина, m:1 m ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter

147.09 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter Предназначен за:Network device Тип:Twinaxial cable Изводи за свързване:SFP+ Дължина, m:1.5 m ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter

147.09 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter Предназначен за:Network device Тип:Twinaxial cable Изводи за свързване:SFP+ Дължина, m:2 m ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

147.09 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Network device Тип:Twinaxial cable Изводи за свързване:SFP+ Дължина, m:3 m ..

Показани 1 от 12 | 97 (9 Страници)