Рутери

Рутери


Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

994.95 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Х-ка 1:1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports Х-ка 2:1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate Х-ка 3:6.2 miles Max Tran..

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

499.97 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3..

Cisco 1000BASE-T SFP Modules

654.31 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP Modules Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer Rate: 1 Gbps Х-ка 4:Max Tra..

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

449.97 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

107.15 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:1 m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter

145.41 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:1.5 m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter

145.41 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:2m Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

145.41 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:3m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

160.72 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:5 m. Цвят:Black ..

Cisco Cabinet Jumper Power Cord

36.34 лв.

Кабел Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connector Предназначен за:Switches Тип:Power Тип конектор 1:IEC 320 C14 Тип конектор 2:IEC 320 C15 Дължина, m:0.7 m. ..

Cisco Cabinet Jumper Power Cord

13.32 лв.

Кабел Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors Предназначен за:Switches Тип:Power Тип конектор 1:IEC 320 C14 Тип конектор 2:IEC 320 C15 Дължина, m:0.7 m. ..

Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

174.47 лв.

Кабел Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F Предназначен за:Switches Тип:Data Тип конектор 1:RJ-45 Тип конектор 2:DB 9F Дължина, m:1.8m Цвят:Blue ..

Показани 1 от 12 | 112 (10 Страници)