Рутери

Рутери


Нов продукт

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

480.07 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3..

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

432.06 лв.

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC) Х-ка 3:Data Transfer..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

102.86 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:1 m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

137.12 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:3m. Цвят:Black ..

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

154.29 лв.

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор 1:SFP+, M Тип конектор 2:SFP+, M Дължина, m:5 m. Цвят:Black ..

Cisco Cabinet Jumper Power Cord

12.76 лв.

Кабел Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors Предназначен за:Switches Тип:Power Тип конектор 1:IEC 320 C14 Тип конектор 2:IEC 320 C15 Дължина, m:0.7 m. ..

D-Link 4G LTE Mobile Router

D-Link 4G LTE Mobile Router

287.23 лв.

Рутер D-Link 4G LTE Mobile Router Брой портове WAN (скорост):Няма Брой портове LAN (скорост):Няма WLAN стандарт:802.11b/g/n/ac; Supports 2.4 GHz and 5 GHz bands 3G/4G:yes Портове USB:Micro-USB port fo..

D-Link 4G LTE Wireless N Router
Нов продукт

D-Link 4G LTE Wireless N Router

239.72 лв.

Рутер D-Link 4G LTE Wireless N Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Брой портове LAN (скорост):4x10/100Base-TX WLAN стандарт:802.11b, 802.11g, 802.11n 3G/4G:yes Портове USB:Няма Сигурност..

D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router

D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router

151.91 лв.

Рутер D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac 3G/4G:Н..

D-Link AC2100 Mesh Wi-Fi Gigabit Router

D-Link AC2100 Mesh Wi-Fi Gigabit Router

98.33 лв.

Рутер D-Link AC2100 Mesh Wi-Fi Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:IEEE 802.11 ac/n/g/b/a 3G/4G:Няма Портове USB:..

D-Link AX1500 Wi-Fi 6 Router

D-Link AX1500 Wi-Fi 6 Router

207.01 лв.

Рутер D-Link AX1500 Wi-Fi 6 Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:802.11ax, 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a..

D-Link Smart AX1800 Wi-Fi 6 Router
Нов продукт

D-Link Smart AX1800 Wi-Fi 6 Router

246.14 лв.

Рутер D-Link Smart AX1800 Wi-Fi 6 Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове LAN (скорост):4x10/100/1000Base-T WLAN стандарт:802.11ax, 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 8..

Показани 1 от 12 | 69 (6 Страници)